Céline Bossu – Vocal

Charismatická francouzská zpěvačka Céline Bossu pochází z Lyonu. V patnácti letech se sice rozhodla pro studium polštiny a odešla proto studovat tento jazyk do Béthune, města v severní Francii, ale již během studií zde vystupovala na různých místních scénách a v kabaretech. Zlomovým okamžikem jejího života se stalo setkání se dvěma českými pouličními muzikanty, které potkala na cestě z fakulty. Rozhodla se doprovázet je jako zpěvačka na jejich hudebním výletě po Evropě. Její evropské putování ji nakonec zavedlo až na severní Moravu, kde zakotvila, naučila se česky a dál se věnuje zpěvu, ale také skládání hudby a psaní textů. I když žije a tvoří v Česku již řadu let, duší je stále spjatá se svou rodnou Francií. Své texty píše většinou ve své mateřštině či v angličtině a tematicky se v nich dotýká lásky, radosti, ale i smutku, tedy všeho, co život přináší.

Roman Vavřík – Piano, accordion

Klavírista, akordeonista. Mlčenlivý a naslouchající, zato v hudebním projevu všeříkající. Svými prsty dokáže z hmoty tónů vytvořit pevný základ i zdobné ornamenty nečekaných hudebních děl. Dvorní skladatel a tahoun autorského tandemu Roman-Céline.

Jiří Krumpoch – Guitars

Po desetileté pauze vytáhnut Célinkou ze skříně, oprášen,dofoukán,  oženěn a postaven na značky  na post kytaristy.  Služebně nejstarší souputník Céline se po  krizi středního věku opět vrací  na scénu, tenkráte již pouze jako kytarista a občasný autorský přispěvatel.