Kapela

Céline Bossu – Vocal

Charismatická francouzská zpěvačka Céline Bossu pochází z Lyonu. V patnácti letech se sice rozhodla pro studium polštiny a odešla proto studovat tento jazyk do Béthune, města v severní Francii, ale již během studií zde vystupovala na různých místních scénách a v kabaretech. Zlomovým okamžikem jejího života se stalo setkání se dvěma českými pouličními muzikanty, které potkala na cestě z fakulty. Rozhodla se doprovázet je jako zpěvačka na jejich hudebním výletě po Evropě. Její evropské putování ji nakonec zavedlo až na severní Moravu, kde zakotvila, naučila se česky a dál se věnuje zpěvu, ale také skládání hudby a psaní textů. I když žije a tvoří v Česku již řadu let, duší je stále spjatá se svou rodnou Francií. Své texty píše většinou ve své mateřštině či v angličtině a tematicky se v nich dotýká lásky, radosti, ale i smutku, tedy všeho, co život přináší.

Milan Kratochvíl – Drums

Mnohem více než jen výborný bubeník, je to skutečná osobnost. Ačkoli to možná nebude znít příliš poeticky, Milda je GPS skupiny. Zatímco je proces vzniku nové písničky pouze v počátcích, on ji už slyší, procítí, zkratka ví, kam má melodie směřovat, aby našla správný cíl. A jestliže v písních naší skupiny cítíte vůni a chuť slivovice, není pochyb, odkud přichází.

Ondřej Růčka – Bass

Basista, klavírista a mimořádný vokalista. Podle jeho vlastních slov „opravdový Valach“ skupiny. Muž tisíce tváří. Čím více se odkryje, tím více zbývá k objevení. Nepochybně jeden z mála, kdo dokázal odhalit rockovou stránku Edith Piaf…

Roman Vavřík – Piano, accordion

Klavírista, akordeonista. Mlčenlivý a naslouchající, zato v hudebním projevu všeříkající. Svými prsty dokáže z hmoty tónů vytvořit pevný základ i zdobné ornamenty nečekaných hudebních děl. Dvorní skladatel a tahoun autorského tandemu Roman-Céline.

Jiří Krumpoch – Guitars

Po desetileté pauze vytáhnut Célinkou ze skříně, oprášen,dofoukán,  oženěn a postaven na značky  na post kytaristy.  Služebně nejstarší souputník Céline se po  krizi středního věku opět vrací  na scénu, tenkráte již pouze jako kytarista a občasný autorský přispěvatel.